Bosch

Bosch Elektronarzędzia to produkty należące do ścisłej światowej czołówki w tej branży. Swoim klientom oferuje najnowocześniejszą technikę, wysoki poziom usług i najwyższą jakość. W ofercie znajdują się elektronarzędzia dla profesjonalistów, majsterkowiczów, narzędzia ogrodowe i osprzęt.

 

·         Elektronarzędzia akumulatorowe

Zawsze w najlepszej formie: profesjonalne narzędzie akumulatorowe Bosch linii niebieskiej to wydajność połączona z idealną wagą.

·         Wiertarki i wiertarki udarowe

Profesjonalne wiertarki i wiertarki udarowe Bosch linii niebieskiej to wszechstronne urządzenia do wielu zastosowań, zaprojektowane z myślą o najwyższych wymaganiach odnośnie wydajności i żywotności.

·         Mieszalniki

Gęste substancje, takie jak farby, lakiery czy zaprawa zostaną dokładnie wymieszane - mieszarką firmy Bosch.

·         Wkrętarki i wkrętarki udarowe

Do każdego z zastosowań Bosch oferuje odpowiednią wkrętarkę udarową i wkrętarkę do suchego montażu. Poręczne, solidne elektronarzędzia profesjonalne, wyposażone w szereg innowacyjnych i praktycznych rozwiązań technicznych.

·         Młoty udarowo-obrotowe i udarowe

Młoty udarowo-obrotowe i udarowe Bosch są w stanie sprostać wszystkim wymaganiom dzięki swojej żywotności, wysokiej jakości oraz imponującej mocy. Młot Bosch poradzi sobie w każdej sytuacji i z każdym, nawet najtwardszym materiałem.

·         Technika diamentowa

Elektronarzędzia Bosch z techniką diamentową oferują wszystko, czego potrzebuje użytkownik, aby pracować materiałach dowolnej grubości. Podczas wiercenia na mokro i na sucho, szlifowania betonu, drążenia bruzd i szczelin w betonie, murze i kamieniu.

·         Technika pomiarowa

Przyrządy pomiarowe Bosch oferują wyjątkową precyzję wskazań i maksymalną prostotę obsługi. Solidne wykonanie i duża wytrzymałość gwarantują cyfrowym przyrządom pomiarowym precyzję działania również w trudnych warunkach budowlanych – czy to przy pracach niwelacyjnych, pomiarach odcinków, kątów, spadków, czy też podczas detekcji najróżniejszych materiałów.

·         Szlifierki kątowe i obróbka metalu

Elektronarzędzia Bosch do obróbki metalu są symbolem maksymalnej wydajności – nawet przy najtrudniejszych zastosowaniach, takich jak szlifowanie powierzchni czy cięcie najróżniejszych materiałów.

·         Szlifierki i strugi

Najwyższe tempo usuwania materiału i najdelikatniejszy szlif, duże powierzchnie i miejsca trudno dostępne – Bosch oferuje odpowiednie elektronarzędzie do każdego z zastosowań.

·         Frezarki

Innowacyjne rozwiązania firmy Bosch ustanawiają nowy standard precyzji frezowania. Zgrubna i precyzyjna regulacja głębokości frezowania przy pomocy pokręteł oraz precyzyjne centrowanie bolca kopiującego względem frezu gwarantują najwyższą precyzję pracy.

·         Narzędzie wielofunkcyjne Multi-Cutter

Narzędzia wielofunkcyjne Bosch Multi-Cutter umożliwiają perfekcyjne naprawy i prace adaptacyjne. Obszerny program osprzętu oferuje nieskończenie wiele możliwości wykorzystania narzędzi.

·         Piły

Do każdego cięcia odpowiednia piła: precyzyjne cięcia wzdłuż lub pod kątem, wąskie promienie, linie krzywe lub szybkie, energiczne przycinanie – piły Bosch gwarantują zawsze optymalny rezultat pracy.

·         Urządzenia stacjonarne

Pilarki stacjonarne Bosch są wszechstronne i elastyczne w użyciu. Łączą w sobie takie zalety, jak wysoka moc i precyzja. Wydajne silniki oraz zintegrowany laser umożliwiają szybkie cięcie każdego gatunku drewna. Zwarta konstrukcja i mobilne stoły robocze zwiększają komfort stosowania narzędzi niezależnie od miejsca pracy.

·         Obróbka płytek

Frezarki do cięcia płytek firmy Bosch przebijają się szybko i czysto przez każdą płytkę. Wytrzymały silnik gwarantuje szybkie tempo pracy. System odsysania pyłu ułatwia obróbkę płytek - dba o optymalną widoczność powierzchni roboczej i precyzję pracy.

·         Systemy odsysania pyłu

Czyste miejsce pracy to najlepsza wizytówka. W systemie Bosch Click & Clean odkurzacze do pracy na sucho i na mokro, elektronarzędzia, osprzęt i walizki systemowe L-BOXX są doskonale do siebie dopasowane. System Click & Clean System to potrójna korzyść: oszczędzasz czas, chronisz narzędzia i swoje zdrowie.

·         Opalarka i pistolet do klejenia

Przyspieszenie pracy przy wykonywaniu połączeń klejonych, termoformowanie, usuwanie lakieru i farb czy też klejenie – Bosch oferuje zawsze odpowiednie elektronarzędzia gwarantujące najlepszy rezultat pracy.

·         Gwoździarka pneumatyczna

Szybkie przybijanie łat podczas robót dachowych, precyzyjne łączenie elementów drewnianych przy zabudowie wnętrz i konstruowaniu/montażu mebli - to są prace dla wyposażonej zgodnie z najnowocześniejszą technologią gwoździarki firmy Bosch. Bardzo zwarta konstrukcja urządzenia i brak "pustych strzałów" gwarantują szybkie tempo pracy i stwarzają doskonałe warunki dla efektywnej pracy.

·         Osprzęt systemowy

Osprzęt systemowy Bosch zapewnia optymalne przygotowanie do pracy. Odkurzacze, wózki transportowo-robocze lub prowadnice szynowe: idealne akcesoria do elektronarzędzi Bosch.

·         Myjki wysokociśnieniowe

Myjki wysokociśnieniowe Bosch zostały zaprojektowane z myślą o usuwaniu uporczywych zabrudzeń w niesprzyjających warunkach pracy. Duża wydajność pompy i wysokie ciśnienie gwarantują optymalny rezultat czyszczenia.

·         Serwisowe narzędzia pneumatyczne

Serwisowe narzędzia pneumatyczne są stosowane głównie w rzemiośle i warsztatach naprawczych. Wyróżniają się komfortem oraz innowacyjnymi detalami technicznymi.

kontakt

ANZIN
06-400 Ciechanów
ul. Mazowiecka 6c
Tel. 023 672 35 75
Fax. 023 672 14 44

partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.