O Firmie

Firma Handlowa ANZIN powstała w 1992 roku jako Firma handlowa IMPULS i pod tą nazwą funkcjonowała do grudnia 2004 roku. Mieści się w Ciechanowie przy ul. Mazowieckiej 6c .Głównym celem jej działania jest handel hurtowy i detaliczny artykułami elektrycznymi i elektrotechnicznymi oraz łożyskami i drutem spawalniczym. Od chwili powstania dzięki wielkiemu zaangażowaniu pracowników firma zdołała wypracować silną pozycję na rynku. W 2007 roku Firma otworzyła oddział w Puławach który mieści się przy ul. Dęblińskiej 2.

Dominującym sektorem działania firmy jest dystrybucja oraz sprzedaż artykułów oświetleniowych . Oferta sprzedaży jest bardzo bogata i przyciąga różnorodnych kontrahentów dlatego rabaty i terminy płatności ustalamy indywidualnie dla każdego odbiorcy. Prowadzimy sprzedaż w siedzibie firmy , ale również poza nią dowożąc towar pod wskazany adres. Firma zakłada zapewnienie odbiorcom wyrobów i usług o oczekiwanej jakości oraz w bardzo konkurencyjnej cenie. Elastyczność oraz atrakcyjność proponowanej przez nas oferty powoduje rosnące zainteresowanie coraz większej grupy odbiorców.
Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży elektrotechnicznej, gwarantujemy solidną i fachową obsługę, szeroki asortyment, konkurencyjne ceny i terminowość dostaw.
Współpracując z nami otrzymasz
•    szeroki i atrakcyjny asortyment towarowy
•    konsultacje i fachowe doradztwo techniczne
•    dogodne warunki zakupu, atrakcyjne ceny, promocje
•    stałość, terminowość i płynność dostaw
•    transport na wskazane miejsce
•    szybkie opracowanie zapytań ofertowych
 
Zapraszamy do współpracy !!!

kontakt

ANZIN
06-400 Ciechanów
ul. Mazowiecka 6c
Tel. 023 672 35 75
Fax. 023 672 14 44

partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.